Loading...

LOJİSTİK AĞ

Ürünleri en iyi depolama şartlarında muhafaza edilmekte ve hızlı bir ulaştırma ağı kullanılmaktadır. Almira Kimya Lojistik sistemini ve stok takibatını özel olarak geliştirdiği “Barkod” sistemi ile yöneterek müşterilerine en hızlı şekilde hizmet vermektedir. 

Yerinde uygulama

Almira Kimya uzman personeli ile, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun ürünlerin özellikleri ve kullanım oranları hakkında teknik personelini uygulamalı olarak bilgilendirmektedir.

TEKNİK SERVİS

Almira Kimya Deri alanında uzman kadrosu ile deri işleme teknikleri geliştirmekte ve bu teknikleri müşterilerine sunmaktadır. Deri geliştirme labaratuvarında müşteri isteği doğrultusunda da deri işleme teknikleri ve reçeteler oluşturulmaktadır. Yerinde tespit ile sorunların giderilmesi üzerine deri fabrikalarına destek verilmektedir. Almira Kimya yaş işlemler, finisaj teknikleri ve deride istenilen rengin alınması üzerine boya denemeleri de dahil olmak üzere müşterilerine çok geniş bir yelpazede destek vermektedir.

ÜRETİM TEKNİĞİ GELİŞTİRME

Deri sanayi, kimyasal maddeler, moda ve trendler ışığında yenilikçi ürünler geliştirilmektedir. Bunun yanında talep doğrultusunda istenilen özelliklerde deriler üretilmektedir. Deri geliştirme labaratuvarında denemeler sonucu ortaya çıkan reçete ve deri işleme teknikleri Almira Kimya müşterileri ile paylaşılır.